Služby společnosti ALcentrum

Společnost ALcentrum, s.r.o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Realizujeme pro vás hliníkové konstrukce v podobě hliníkových pergol, altánů, garážových přístřešků nebo přístřešků nad dveře.

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý, zakládáme si na vstřícném a férovém jednání. Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin, nemusíte se tedy bát se na nás s čímkoliv obrátit. Jsme tu jen pro vás.

Nabídka produktů od společnosti ALcentrum

  • Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahrady se staly součástí nejednoho rodinného domu. Postarají se o celoroční pěstování rostlin, včetně těch exotických. Také vám nabídnou prostor navíc pro posezení s rodinou i přáteli, když zrovna venku vládne nepříznivé počasí.

  • Hliníkové pergoly

Vyrábíme pro vás 3 produktové řady hliníkových pergol, abyste si mohli vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Pergola ECO vás přesvědčí svou nízkou cenou, PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou a varianta DELUXE je naše nejluxusnější pergola vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů.

  • Garážový přístřešek

Garážové stání z hliníkových slitin ochrání perfektně vaše auto před prudkým sluncem nebo mrazem. Takže vám v zimních měsících odpadne každodenní shrabávání sněhu a námrazy z oken. Nemusíte se o něj starat, stačí při zašpinění omýt vodou se saponátem.

  • Zahradní altány

Výhodou zahradních altánů je, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva domu jako hliníkové pergoly. Například u pasivních domů to není možné.

  • Ploty

Ploty a zástěny z hliníku vás ochrání před nevídanými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Velkou výhodou je jejich dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám.

  • Přístřešky nad dveře

Hliníkový přístřešek nad dveře vám zajistí čistý vstup do vašeho domu a vzhled vašeho obydlí se stane hned útulnějším a elegantním.

Zaujala vás naše široká nabídka?

Kontaktujte nás a my vám rádi vypracujeme grafický návrh hliníkové konstrukce šitý přímo vám na míru. Pokud si nejste jisti výběrem, stačí nás kontaktovat Rádi vám se vším poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy