Staňte se fanouškem Alcentrum na Facebooku, Twitteru nebo Google+!

Nebaví Vás stále hledat na našich webech novinky společnosti Alcentrum. Stačí pro to udělat maličkost a naše novinky budete mít jako na dlani. Staňte se naším fanouškem na Faceboku, Twitteru či Google+

 

Zúčastněte se soutěže společnosti Alcentum

Jako velkou novinku vyhlašuje k 1.11.2014 naše společnost Alcentrum fotosoutěž, kde můžete vyhrát hodnotné ceny.
Pravidla a podmínky soutěže se dozvíte na našich stránkách, stačí fotka pergoly či zimní zahrady, kterou máte na své zahradě od společnosti Alcentrum a zveřejnit ji na našem facebookovém profilu.

Hliníkové přístřešky

Uvažujete i Vy o pořízení hliníkového přístřešku na zahradu, abyste měli kde odpočívat, relaxovat či posedět s přáteli? Pak je nejvyšší čas si pořídit hliníkovou pergolu.
Alcentrum vyrábí přístřešky z hliníkových profilů již od roku 2008 a řadí se mezi jedničky na českém trhu. O pergoly z hliníku je velký zájem i v cizině, proto naše společnost expanduje i do zahraničí, konkrétně do Německa.

Provedení hliníkových přístřešků

Víme, že každý zákazník má jiné přání, proto se snažíme náš sortiment a provedení hliníkových přístřešků neustále rozšiřovat. Vybrat si můžete z provedení:

  • ECO
  • PROFI
  • DELUXE

Podívejte se na vybrané realizace přístřešků z hliníku a sami uznejte, že i Vy toto moderní zastřešení musíte na své zahradě mít.
Potřebujete poradit či doplnit nějaké informace? Kontaktujte nás na telefonním čísle 732 607 221.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy