Vkročte do Nového roku s novým hliníkovým přístřeškem

Vkročte do Nového roku s novým hliníkovým přístřeškem

S Novým rokem si spoustu lidí dává nová předsevzetí, která stejně většinou nedodrží. Vy si ale můžete dopřát něco lepšího, a tím je nový hliníkový přístřešek, se kterým můžete ladně vkročit do Nového roku a užívat si jej po celý rok.

Hliníkový přístřešek udělá radost celé rodině. Můžete jej využít i v zimních měsících. Stačí si pořídit hliníkovou zimní zahradu, kterou můžete obývat celoročně. A i když napadne sníh, vy můžete pozorovat z tepla zimní zahrady dění na zasněžené zahradě. Stavbu hliníkového přístřešku lze zhotovit i v zimě.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na výrobu hliníkových přístřešků již od roku 2008. Zákazník může vybírat z následujících přístřešků: zimní zahrada, hliníková pergola, zahradní altán, přístřešek na dveře nebo garážové stání.

Hliník je velmi nadčasový a odolný materiál. Přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, díky nimž vám můžeme zaručit dlouhou životnost hliníkových přístřešků. Již z výroby jsou přístřešky ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou si můžete zvolit z barevné stupnice RAL. Velkou výhodou je téměř žádná údržba hliníkových konstrukcí. Nemusíte si dělat hlavu s každoročním nátěrem, jako tomu je u dřevěných konstrukcí. Postačí ji pouze omýt vodou se saponátem.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Pergola se v posledních letech stala nedílnou součástí novostaveb, ale i starších baráčků. Setkávají se v ní rodiny při letních akcích a člověk by v ní nejradši trávil celé léto. U společnosti ALcetrum můžete vybírat z 3 různých typů, od nejlevnější po neluxusnější pergolu. Varianta ECO je naší nejlevnější pergolou, PROFI nabízí zlatou střední cestu a pergola DELUXE je vyráběna z nejkvalitnějších hliníkových profilů a dodávána společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

    • Hliníková zimní zahrada

Pokud toužíte po teplém místě, i když venku sněží. Pak vám radost jistě udělá naše hliníková zimní zahrada, kterou můžete obývat celoročně. Přes zimu zde můžete uložit teplomilné rostliny, které by venku nepřezimovali.

    • Zahradní altán

Pokud si nemůžete dovolit kotvit konstrukci do obvodového pláště domu, máme pro vás lepší variantu, a tím je zahradní altán, který je samonosný. Můžete jej umístit kdekoliv na své zahradě nebo přímo k domu.

Výběr je jen na vás

Stačí si jen vybrat a my pro vás rádi vyrobíme hliníkový přístřešek z kvalitních materiálů. Pokud si přejete dostat více informací, neváhejte nás kontaktovat..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy