Zahradní altány - nechte si zhotovit grafický návrh a plaťte až po realizaci

Máte rodinný dům, chybí vám ale na zahradě zakryté místo, kam se můžete schovat před nepříznivým počasím? Nechcete nebo nemůžete kotvit přímo k domu nějakou zahradní pergolu? Zvolte pak samonosný zahradní altán.

Zahradní altány jsou velice oblíbené u pasivních domů, kde nelze přístřešek kotvit přímo do zdiva domu. Pakliže chcete mít zastřešený prostor, kde bude moci relaxovat, pořádat zahradní párty nebo například uschovat zahradní nábytek za každého počasí, pak si pořiďte zahradní altán.
V případě, že si vyberete zahradní altán z hliníkových profilů, pak oceníte nejvíce bezúdržbovost a opravdu dlouhou životnost.

Líbí se vám představa zahradního altánu, avšak nemáte rádi zálohy či platby předem? Společnost Alcentrum vám zhotoví grafický návrh vašeho zahradního altánu zcela zdarma a platbu můžete provést až po samotné realizaci hliníkového altánu.
Samozřejmě koukáme v prvé řadě na spokojenost zákazníka a snažíme se vyhovět každému požadavku, proto věříme, že oceníte návrh včetně kalkulace zdarma a platbu až po zhotovení.

Kdy začít se stavbou zahradního altánu?

V každém ročním období je možné zhotovit hliníkový zahradní altán, ne jinak je tomu i na podzim. Neodkládejte stavbu zahradního altánu až na jaro, využijte jeho výhody již nyní. Zajisté oceníte prostor pro uskladnění zahradního nábytku před podzimními dešti a posléze i před sněhem. Sami uvidíte, že využití hliníkového altánu je široké.

Proč vsadit na zahradní altán z hliníkových profilů?

Zahradní altán z hliníkových profilů se vyznačuje především tím, že:

  • Nevyžaduje časově náročnou a pravidelnou údržbu
  • Odolává různým povětrnostním podmínkám
  • Se můžete spolehnout na opravdu dlouhou životnost
  • Jeho vzhled je nadčasový a luxusní (hodí se na každou zahradu)
  • Poskytne prostor pro mnohostranné využití

Jaké nabízíme provedení hliníkových zahradních altánů?

Naše společnost Alcentrum nabízí 3 varianty provedení altánů z hliníkových profilů. Chceme, aby si vybral opravdu každý zákazník. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jsme si vědomi, že každý zákazník má různé požadavky.

Vybírat můžete z:

  • Hliníkový zahradní altán - provedení ECO - nejlevnější varianta zahradního altánu na trhu
  • Hliníkový zahradní altán - povedení PROFI - skvělý poměr mezi kvalitou a cenou
  • Hliníkový zahradní altán - provedení DELUXE - nejdražší provedení, za kterého si ovšem vybere i ten nejnáročnější zákazník

Déle neváhejte a pořiďte si zahradní altán na vaši zahradu. Blíží se vánoční svátky, a tak spojte pořízení hliníkového altánu s dárkem pro celou rodinu.
Nevíte si rady s výběrem v našem e-shopu nebo máte specifické požadavky na hliníkový altán? Kontaktujte nás, společně vybereme nejvhodnější řešení pro vás a zahradu.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy