Zakázková výroba zimních zahrad

Zakázková výroba zimních zahrad

V této nelehké době, kdy jsme velmi často uvězněni doma, si musíme dělat radost a ten svůj překrásný domov si ještě více zvelebovat. Zaznamenali jsme nárůst zimních zahrad na zakázku. Lidé chtějí být v neustálém kontaktu s přírodou, proto si objednávají zimní zahrady, ve kterých mohou trávit svůj volný čas v jakémkoliv počasí.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí a dodá kvalitní hliníkovou zimní zahradu, která vám vydrží po několik generací. Můžete tím získat obytný prostor navíc, který využijete pro různé účely. Vy si můžete zhotovit svůj relaxační koutek, tatínek například posilovací stroj a děti pingpongový stůl nebo stolní fotbálek. Každý si zde najde svůj prostor pro volný čas.

Typy zimních zahrad

      • Sezónní zimní zahrada

Patříte mezi klienty, kteří nemusí nebo nechtějí svou zimní zahradu využívat celoročně? Tak právě vám můžeme nabídnout sezónní zimní zahradu, kterou můžete využívat od jara do podzimu. Konstrukce zimní zahrady je tvořena bez přerušených tepelných mostů, takže zde dochází k tepelným ztrátám, proto se nemůže v zimní zahradě pobývat i v zimních měsících. Je také výrazně levnější než celoroční zimní zahrada.

      • Celoroční zimní zahrada

Pokud vás láká být v zimní zahradě i přes zimu a kochat se pohledem do zasněžené zahrádky, je právě vám určená celoroční zimní zahrada, která se vyrábí s přerušeným tepelným mostem. Můžete si uvnitř i zatopit a ztráty budou minimální. Také můžete využít celoroční zimní zahradu k přezimovaní kytek, které by vám venku nepřežili kruté mrazy. Můžete si zde udělat jídelnu nebo pokoj pro hosty, to vše se dá zhotovit v celoroční zimní zahradě z hliníku.

Výhody zimní zahrady z hliníku

Nejen, že získáte prostor navíc, ale hlavně vám zimní zahrada vydrží opravdu dlouho, protože je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči počasí. Její universální vzhled se bude hodit k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o domy s pultovou střechou, tzv. pasivní domy nebo klasické starší baráčky. Velmi snadno se udržuje, protože stačí jen jednou za čas omýt vodou a vyleštit skla. Nemusíte se starat o žádné každoroční nátěry.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Kontaktujte nás, sdělíme vám veškeré potřebné informace a rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku. Společně vybereme vhodnou zimní zahradu právě pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy