Zakryjte namáhanou terasu hliníkovou pergolou

Zakryjte namáhanou terasu hliníkovou pergolou

Přemýšlíte, jak nejlépe zakrýt vaši namáhanou terasu, aby na ni neustále nepršelo nebo nepražilo ostré slunce? Nejlepší variantou bude jistě kvalitní zastřešení, které poskytne vaší terase dokonalou ochranu.

Ještě zbývá rozhodnout, jaký zvolit materiál. Dřevěné zastřešení je velmi elegantní, ale celkem nepraktické. Dřevo se musí pravidelně ošetřovat, aby bylo stále hezké a dlouho vydrželo. Oproti tomu zastřešení z hliníku vydrží po další generace a nepotřebuje žádnou přehnanou údržbu, v podobě nátěrů. Hliníkové pergoly se stávají více a více oblíbenějšími, ochrání terasu, věci na ni uložené i vás před případnou přeháňkou. Kvalitní hliníkové pergoly vám vyrobí a dodá česká společnost ALcentrum, s.r.o.

Hliníková pergola od ALcentrum

Spolehlivý výrobce Alcentrum, s.r.o. je na českém trhu bezmála 13 let, za tuto dobu jsme nabrali spoustu zkušeností ve výrobě různých hliníkových konstrukcí, z nichž nejoblíbenější jsou hliníkové pergoly. Můžeme vám představit nesporné výhody, díky kterým je hliník tolik vyhledáván. Společnost ALcentrum vám poskytne kvalitní zákaznický servis, spolehlivost, férové jednání a v první řadě kvalitní hliníkové výrobky.

Výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné a díky nimž je konstrukce stabilní a pevná.

    • Jednoduchá montáž

Pokud si přejete hliníkovou pergolu postavit svépomocí, rádi vám to umožníme. Variantu ECO a PROFI vám můžeme dovézt ve formě stavebnici a vy si ji sami sestavíte. Nemusíte být žádný profesionál, hravě to zvládnete podle instruktážního DVD.

    • Velké množství rozměrů i odstínů

V nabídce naleznete 3 varianty hliníkových pergol, a sice ECO, PROFI a DELUXE. Liší se rozměry i barvou konstrukce. A pokud si nemůžete vybrat ze základních barev, rádi vám zhotovíme pergolu v odstínu ze stupnice RAL.

    • Bezúdržbová pergola

Hliníkové profily ošetřujeme práškovou barvou KOMAXIT. Barva je odolná a stálá a díky této povrchové úpravě neulpívá na konstrukci tolik nečistot. Pokud se vám přece jen bude zdát znečištěna, postačí saponát s vodou.

Kvalita české práce

Za svými výrobky si stojíme. Od svých klientů nepožadujeme žádné zálohy předem. Nabízíme vám mimo jiné zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány nebo přístřešky nad dveře. Objednejte si hliníkovou pergolu od českého výrobce.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy