Zastínění pergoly nebo zimní zahrady

Zastínění pergoly nebo zimní zahrady

Jistě se shodneme na tom, že chceme trávit co nejvíce času venku na naší zahradě. Pořídili jste si pergolu nebo zimní zahradu, ale máte pocit, že vám bude v létě pod skleněnou nebo polykarbonátovou střechou horko?

Máme pro vás skvělé a elegantní řešení. Můžete si pořídit zastínění střechy i bočních a předních stran pomocí našeho stínění.

Dva druhy stínění pro každou pergolu i zimní zahradu

Nově v naší nabídce poskytujeme dva druhy stínění pro hliníkové zimní zahrady a hliníkové pergoly. Nadstřešní markýzy a podstřešní markýzy.

    • Nadstřešní markýzy

Jsou umístěny nad střešní krytinou hliníkových pergol nebo zimních zahrad.

    • Podvěsné markýzy

Tyto markýzy jsou umístěny pod střešní krytinou celé konstrukce.

Podvěsné markýzy

Markýza je umístěna do nejvyššího místa konstrukce ke stěně domu, odsud poté vyjíždí stínící tkanina, která je vedena ve vodících lištách. Nedochází tak k jejímu prověšení a mačkání.

U menších hliníkových pergol nebo zimních zahrad si můžete zvolit zda budete markýzu ovládat manuálně nebo jako u velkých hliníkových konstrukcí pomocí elektromotoru, který je ovládán pomocí dálkového ovládání.

Vybírat můžete z cca 100 různých stínících tkanin.

ZIP SCREEN

Pro svislé stínění nabízíme našim klientům technologii ZIP SCREEN, kterou je možné aplikovat na hliníkové zimní zahrady i hliníkové pergoly.

Kazeta se stínící screenovou roletou je umístěna na bocích / pod okapem konstrukce. Můžete si vybrat mezi boční či čelní variantou stínění, případně je dle libosti kombinovat.

Aby nedošlo k poškození rolety, je umístěna ve vodících lištách pomocí tzv. systému ZIP. Stejně jako u střešního stínění je ovládání u menších ploch možné volit manuální, případně jako u větších ploch elektromotorem s dálkovým ovladačem.

Vybírat i zde můžete z více než 100 různých stínících tkanin.

Dopřejte i sobě a své rodině příjemný chládek

Využívejte svou hliníkovou pergolu nebo zimní zahradu na plno i v pořádných vedrech. Díky stínící technice získáte chládek, který v parných dnech ocení celá vaše rodina. Pro více informací nebo nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy