Zimní zahradu z hliníku lze postavit kdykoliv

Již máte hotové zastřešení terasy hliníkovou pergolu a toužíte si k tomu dostavit zimní zahradu, kterou můžete využívat kdykoliv?

Zvětší se váš obytný prostor, kde můžete relaxovat a pěstovat některé rostliny i v zimním období. Společnost Alcentrum nabízí kvalitní hliníkové konstrukce již od roku 2008. Poskytneme vám férové a vstřícné jednání a skvělé zákaznické služby. Nabízíme realizaci po celé České republice.

Výhody zimní zahrady

    • Zimní zahrada na míru

Hliníkové zimní zahrady od Alcentrum.cz se hodí k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o klasický domeček nebo k módní novostavbě. Aby vše dopadlo podle vašich představ, přijedeme přímo k vám, vše si zaměříme a zrealizujeme.

    • Dekor zimní zahrady dle vašeho přání

Na výběr máte z široké škály barev. Barva konstrukce zimní zahrady může ladit s vašimi okny a dveřmi.

    • Unikátní design zimní zahrady

Perfektní vzhled je zaručen kvalitním materiálem, jako jsou hliníkové slitiny, střešní krytina a spojovací materiál. Podle vašeho přání si můžete objednat k zimní zahradě také markýzu, klimatizaci nebo ovládání světel.

  • Dlouhá životnost a bezúdržbovost

Hliníková konstrukce je odolná vůči povětrnostním podmínkám, proto vám vydrží několik generací. Nemusíte se o ni starat ani ji ničím natírat.

Nabízíme tři produktové řady zimní zahrady

Zimní zahrada ECO

Jedná se o nejlevnější variantu zimní zahrady. Dodáváme ji v barvě sněhově bílá, takže se vám bude hodit k oblíbeným plastovým bílým oknům a dveřím

Zimní zahrada PROFI

Hliníková zimní zahrada PROFI představuje ideální poměr mezi kvalitou a cenou. Nabízíme ji ve dvou odstínech, a to sněhově bílá a antracit hladký.

Zimní zahrada DELUXE

Jedná se o luxusní variantu zimní zahrady, vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete z široké škály barev.

Už jste si vybrali svou hliníkovou zimní zahradu?

Rozhodli jste se pro některou ze zimních zahrad? Kontaktujte nás, rádi vám se vším pomůžeme a zrealizujeme váš projekt.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy