Hliníkové pergoly pro všechny

Hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum nabízí svým zákazníkům kvalitní a bezkonkurenční nabídku hliníkových pergol, která je dostupná široké veřejnosti.

Toužíte po nové pergole, která vám vydrží celý život, a vy se o ni nemusíte výrazně starat? Právě pro vás jsou určené hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o. Jsme na trhu již od roku 2008 a máme v nabídce 3 varianty hliníkových pergol.

Výhody hliníkových pergol

    • Originalita

Originální hliníkové pergoly najdete u společnosti ALcentrum, s.r.o. Budou esteticky doplňovat celkový pohled vašeho domu a zahrady.

    • Ochrana terasy

Pokud je vaše terase postavena z kvalitního, ale choulostivého materiálu, hliníková pergola ji perfektně ochrání před nepříznivými vlivy počasí. I věci na ni uschované budou chráněny. Vaši podlahu na terase ochrání hliníková pergola před ostrými slunečními paprsky, před návaly sněhu nebo kyselým deštěm.

Typy hliníkových pergol

    • ECO

Naší nejoblíbenější a zároveň nejlevnější hliníkovou pergolou, je produktová řada ECO. Můžete vybírat ze dvou barevných odstínů, antracit hladký nebo sněhově bílá. Variantu ECO vám rádi dodáme ve formě stavebnice a vy si ji svépomocí postavíte na své zahradě. Budete z toho mít rozhodně velkou radost a ušetříte za montáž. Nabízíme jej v 15 různých rozměrech. Některé standartní rozměry držíme skladem, takže vám jej můžeme dodat do 3 pracovních dnů.

    • PROFI

Pokud hledáte zlatou střední cestu, máme pro vás v nabídce variantu PROFI, která je za rozumnou cenu a ve výborné kvalitě. V nabídce máme až 200 barevných odstínů z barevné stupnice RAL a 20 různých rozměrů.

    • DELUXE

Potrpíte si na luxus? Tak právě pro vás je určena naše nejluxusnější řada DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem. Střešní lišty vyrábíme ve stejné barvě jako je konstrukce pergoly.

Nabídka společnosti ALcentrum

V naší nabídce naleznete mimo hliníkové pergoly také zimní zahrady, které využijete především v chladných měsících. Dále přístřešky nad dveře, které vás ochrání před deštěm, když hledáte klíče v tašce. Hliníkový zahradní altán je samonosný, takže si ho můžete postavit tam, kam potřebujete. Ochranu vašeho auta vám zajistí garážové stání.

Překvapte svou rodinu hliníkovou pergolou

Udělejte své rodině velké překvapení a pořiďte si hliníkovou pergolu, která oživí vaši zahradu. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jakou hliníkovou pergolu vybrat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy