Buďte připraveni na jaro - zahradní altán lze postavit i v zimě

Arktická zima ukazuje své kouzlo i krutost a mnoho z nás si již přeje teplo, slunce a místo, kde bychom mohli nabrat sílu do dalších dní. Takovým místem je pro mnoho našich klientů také zahradní altán. Ten si můžete pořídit již nyní, protože jeho stavba nevyžaduje teplo a je možné jej postavit na vaší zahradě také v zimě.

Společnost ALcentrum poskytuje svým klientům velké množství různých hliníkových konstrukcí již od roku 2008. V našem sortimentu naleznete nejen hliníkový zahradní altán, ale také hliníkové pergoly, zimní zahrady, zastřešení bazénu z hliníku a mnoho dalších.

Proč si pořídit zahradní altán od společnosti ALcentrum?

 • Hliníkový zahradní altán nemusíte kotvit do fasády. Tento fakt ocení především majitelé pasivních domů, ale i ti, kteří jednoduše nechtějí do fasády svého domu vrtat.
 • Altán z hliníkových profilů je velice elegantní varianta prostoru pro relaxaci na vaší zahradě.
 • Zahradní altán nemusíte nijak udržovat. Stačí jej omýt vodou, případně vodou se saponátem.
 • V případě, že zahradní altán zasklíte, získáte zimní zahradu, kde budete moci čerpat energii i v zimě.
 • Zahradní altán z hliníku můžete také využít jako parkovací místo pro váš automobil.

Varianty hliníkových zahradních altánů

Svým zákazníkům poskytujeme tři různé produktové řady od nejlevnější po tu nejluxusnější. Výběr je opravdu široký, takže uspokojíme opravdu každého našeho zákazníka.

  • ECO

Naše nejlevnější produktová řada ECO se stala pro svou cenu velmi oblíbenou variantou. Hodí se zejména k domům, které mají bílá, případně antracitová plastová okna a dveře. Vybírat můžete z 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Zlatou střední cestou je produktová řada PROFI. U této varianty máte možnost vybírat z 20 standardních rozměrů a různých barevných provedení.

  • DELUXE

DELUXE produktová řada se vyznačuje maximální kvalitou a doplňky. Zahradní altány mají navíc speciální zesílené profily i bezpečnostní sklo na střeše. I u varianty DELUXE máte možnost výběru barev i velikostí.

Objednejte si zahradní altán již dnes

Zahradní altány a mnoho dalších hliníkových konstrukcí si můžete objednat u společnosti ALcentrum s.r.o.. Jestliže se chcete dozvědět více informací o zahradních altánech kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme jak s výběrem, tak se samotnou realizací projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy