Dopřejte si prodloužené léto pod novou pergolou

Dopřejte si prodloužené léto pod novou pergolou

Léto nám definitivně skončilo, ale ještě tu máme před sebou krásné období babího léta, kdy můžeme trávit volný čas venku na svých zahradách. Zkracují se dny, ale vy ještě nemusíte zalézat do svých domovů, můžete si prodloužit čas strávený na zahradě, díky hliníkové pergole, která vám dokáže poskytnout úkryt před nepříznivým počasím.

Pokud si necháte pergolu zastřešit, můžete získat obytný prostor, který vám poslouží celoročně. Zimní zahrady jsou u nás taky velmi oblíbeným produktem.

Hliníkovou pergolu využijete za každého počasí. V létě vám dokonale poslouží jako pokoj navíc, ve kterém můžete trávit většinu volného času. Můžete klidně pod pergolou i přespávat nebo si z ní vytvořit letní kino. A když potom nastane podzim a budou často přeháňky, uvelebíte se na své oblíbené místo s hrnkem čaje v ruce a můžete pozorovat dění kolem vás.

Proč zvolit pergolu z hliníku?

Hliník je velmi módní, nadčasový materiál a především je odolný. Nabízí spoustu jiných výhod, které vám rádi představíme. Pokud si stále nejste jisty, zda zvolit hliníkovou nebo dřevěnou pergolu, po přečtení našeho článku, budete mít jisto. Společnost ALcentrum je na českém trhu bezmála 20 let a má bohaté zkušenosti s výrobou hliníkových pergol i ostatních konstrukcí.

    • Odolnost

K výrobě hliníkových konstrukcí pro různá využití, používáme kvalitní hliníkové slitiny, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám, a proto vám vydrží po dlouhá desetiletí. Konstrukce je navíc ošetřena vypalovanou práškovou barvou zvanou KOMAXIT, která je stálá a oděru odolná.

    • Široká nabídka

Snažíme se splnit požadavky našim klientům, a proto máme v nabídce 3 typy hliníkových pergol, u kterých si můžete zvolit nabízený rozměr nebo barevný odstín.

    • Ochrana terasy

Zvolili jste na svou terasu exotické nebo jinak choulostivé dřevo, na které nesmí celoročně pršet nebo padat sníh? Hliníková pergola poskytne vaší terase dokonalou ochranu. Můžete v ní uschovávat některé květiny, zahradní nábytek nebo dětem vytvořit venkovní hernu pod hliníkovou pergolou.

Zvolit si můžete ze 3 variant

Pro své zákazníky máme připravené 3 typy hliníkových pergol, ECO, PROFI a DELUXE. Liší se cenou, rozměry i barevným provedením. Jestliže se chcete dozvědět více o našich produktech, neváhejte nás kontaktovat. Naším zákazníkům se snažíme vyjít vstříc a ke každé objednávce přistupujeme individuálně.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy