Garážové stání pro ochranu před sněhem

Garážové stání pro ochranu před sněhem

Dopřejte sobě i svému autu prostor, kde bude pod neustálou ochranou před nepříznivým počasím a vám tak odpadne škrabání a odklízení sněhu, které vás akorát každé ráno zdržuje. Garážové stání z hliníku vám takový luxus poskytne.

Auto bude chráněné jak v zimě, tak v létě, kdy hrozí přehřívání interiéru. Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí pro své klienty kvalitní hliníkové přístřešky, které mají dlouho životnost a nepotřebují téměř žádnou údržbu. Mimo hliníkové garážové stání se specializujeme také na hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, zahradní altán, zimní zahradu nebo plotové zástěny a ploty.

Garážové stání nejen, že poskytne přístřeší pro vaše auto, ale zvelebí také okolí vašeho domu. Můžete si jej vybrat v různém barevném provedení a sladit tak barvu konstrukce s barvou domu či plastových oken a dveří.

Pokud si stále nejste jisti, zda si pořídit klasickou zděnou garáž nebo garážový přístřešek, rádi vám uvedeme pár tipů, proč si pořídit garážové stání od společnosti ALcentrum. Zimní měsíce mohou být překážkou pro stavbu zděné garáže. Konstrukci garážového stání vám ale postavíme za jeden den nebo si jej sami můžete smontovat, není na tom nic těžkého. Pro stavbu zděné garáže si musíte obíhat stavební povolení a nemůžete si ji postavit kdekoliv na svém pozemku. U garážového stání nepotřebujete žádné papíry se souhlasem, ani nemusíte pořizovat nákladná garážová vrata.

Typy garážového stání

    • Garážové stání ECO

Nejlevnější a zároveň nejjednodušší konstrukcí je varianta ECO, která je k dostání v 15 rozměrech v barvách bílá a antracit. Konstrukce je velmi universální a bude se hodit k jakémukoliv domu. Nové garážové stání může být u vás již do 3 dnů, protože některé varianty držíme skladem.

    • Garážové stání PROFI

Garážovým stáním PROFI získá váš dům elegantní vzhled. Kvalita a cena tvoří vyvážený poměr. Můžete si vybrat z 20 různých rozměrů, které nabízíme ve 4 standartních odstínech.

    • Garážové stání DELUXE

Jste-li zastáncem vytříbeného luxusu, je právě pro vás určena řada DELUXE, kde si můžete zvolit rozměr i barvu garážového stání. Dodáváme jej společně s bezpečnostním sklem.

Udělejte si radost pod stromečkem

Garážové stání se bude skvěle hodit jako rodinný dárek pod stromeček. Vyberte si model a my vám jej přijedeme profesionálně nainstalovat. . Teď už stačí pouze kontaktovat společnost ALcentrum, s.r.o. a my vám rádi poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy