Garážový přístřešek perfektně ochrání vaše auto

Ať už venku praží sluníčko, prší nebo padají kroupy, dostává vaše auto pořádně zabrat. V zimě navíc musíte řešit odklízení sněhu a námrazy z vašeho auta, což vás zdržuje, a ještě je vám zima.

Nabízíme vám ideální řešení. Pořiďte vašemu automobilovému miláčku přístřešek z hliníku. Uvidíte kolik výhod má hliníková konstrukce.

Společnost ALcentrum, s.r.o. byla založena v roce 2008, od té doby nabíráme kvalitní zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí.

Záleží nám na přání každého zákazníka. Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratším možném čase. Jsme výrobcem a zároveň dodavatelem hliníkových konstrukcí, což je velká výhoda.

Výhody garážového stání

Na rozdíl od klasického dřevěného přístřešku má ten hliníkový hned několik výhod:

    • Bezúdržbovost

Hliníkové garážové stání není potřeba nijak ošetřovat nátěrem proti škůdcům. A pokud se vám zdá konstrukce znečištěná, stačí vzít vodu a saponát a hned je jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních materiálů, které nepodléhají povětrnostním podmínkám, jejich životnost je tedy mnohem delší než například u dřevěných přístřešků.

    • Praktické, elegantní i moderní řešení

Na výběr máte ze tří produktových řad, každá nabízí různé rozměry i různé barevné odstíny. Tak si vyberete podle svého přání a garážový přístřešek se bude hodit k vašemu domu.

    • Cenově dostupnější než garáž

Klasická garáž vyžaduje velký prostor u domu a nákladnou investicí jsou také garážová vrata. Proto je přístřešek z hliníku tou ideální variantou, pokud zrovna nedisponujete velkou finanční rezervou.

Další varianty hliníkových konstrukcí

Velmi oblíbené jsou u nás hliníkové pergoly, které nabízíme také ve třech řadách. Dále hliníkové zimní zahrady, kterou rozšíříte z hliníkové pergoly. Zahradní altány, ochrana nad dveře nebo hliníkové ploty. Na výběr toho máte opravdu mnoho.

Rozhodli jste se pro garážové hliníkové stání?

Zaujala vás naše nabídka, neváhejte nás tedy kontaktovat . Rádi vám zodpovíme na všechny případné dotazy.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy