Hliníková pergola nebo zimní zahrada?

Původně rodinná společnost ALcentrum má bohaté zkušenosti s výrobou různých hliníkových konstrukcí, a to od hliníkových pergol a zahrad, až po zastřešení vchodu do vašeho domu. Na výběr máte hned ze tří produktových řešení, takže si vybere opravdu každý. Jak se tedy rozhodnout?

Vlastnosti obou hliníkových konstrukcí jsou prakticky shodné

Jak hliníková pergola, tak i hliníková zimní zahrada mají tyto vlastnosti:

 • Hliníkový systém nevyžaduje žádnou údržbu
 • Zaručujeme dlouhou životnost hliníkové konstrukce, díky kvalitním hliníkovým slitinám.
 • Díky hliníkové konstrukci vybudujete vkusný mezičlánek mezi domovem a zahradou
 • Získáte místo vhodné pro odpočinek a prostor k posezení s kamarády.
 • Navíc můžete hliníkovou konstrukci použít jako malé domácí sportoviště (stolní tenis, rotoped)
 • Vaše terasa bude chráněna, v suchu a přesto zůstane vzdušná.

V zimní hliníkové zahradě můžete navíc pěstovat teplomilné a exotické rostliny. Pěstujete-li tyto rostliny na vaší zahradě v letních měsících, pak je můžete v nevhodném venkovním počasí umístit právě do zimní zahrady, kde v bezpečí přezimují.

Provedení hliníkových konstrukcí pergoly a zimní zahrady

 • ECO

  Hlavní vlastností hliníkových konstrukcí z produktové řady ECO je její nenáročné provedení a nízká cena. Tyto konstrukce jsou zastřešeny odolným komůrkovým polykarbonátem s UV ochranou.

 • PROFI

  Patříte mezi náročnější zákazníky, ale neradi zbytečně utrácíte? Pak jsou hliníkové konstrukce z řady PROFI právě pro vás. Jsou velmi kvalitní a dodávají reprezentativní vzhled vašemu domu i zahradě. Jestliže si pořídíte hliníkovou pergolu v tomto provedení, je možné ji přetvořit na hliníkovou zimní zahradu.

 • DELUXE

  Luxusní provedení z nejkvalitnějších materiálů s bezpečnostním sklem a zesílenými profily, to jsou hliníkové konstrukce DELUXE. Také tuto hliníkovou pergolu lehce změníme na hliníkovou zimní zahradu

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol a zimních zahrad?

Výběr je opravdu jen na vás, ale pokud si nejste jisti, rádi zodpovíme vaše otázky, pomůžeme s výběrem vhodné varianty a také zrealizujeme finální podobu vašeho výběru. Stačí nás kontaktovat, jistě se domluvíme k vaši maximální spokojenosti.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy