Hliníková pergola - nezapomenutelný dárek k Vánocům

Již delší dobu jste hledali spolehlivý systém zastřešení a narazili jste na hliníkové pergoly? Pergoly se staly nedílnou součástí každého domu a zahrady. Pořízením pergoly z hliníkových profilů si přidáte mezičlánek mezi obytnou částí domu a samotné zahrady. Získáte tak místo pro relaxaci na čerstvém vzduchu, možnost posezení s přáteli nebo prostor pro možné sportovní vyžití. Důvodů, proč si pořídit hliníkovou pergolu je opravdu mnoho. A Vánoce jsou vhodnou dobou, jak si splnit dlouhodobý sen.

 

Možnosti provedení hliníkových pergol

Díky mnohaletým zkušenostem Alcentrum ví, že se zákazníci nespokojí jen s univerzálním provedením hliníkové pergoly, a tak pro Vás nabízíme 3 produktové řady s různými parametry, a to:

  1. ECO - varianta levnější pergoly
  2. PROFI - kvalita za rozumnou cenu
  3. DELUXE - luxusní provedení s odpovídající cenou

Poté, co si hliníkovou pergolu od nás objednáte, my Vám ji vyrobíme na míru a namontujeme kdekoliv v rámci České republiky. Samozřejmostí je projekt, který vypracujeme po zaměření na základě Vaší poptávky.

Dekor hliníkové pergoly

Když už si uděláte radost a pořídíte si nezapomenutelný dárek k Vánocům, mějte možnost si vybrat i dekor. Hliníková pergola Vám přeci musí zapadnout do zahrady spolu s Vaším domem. Máte možnost zvolit si základní odstín Antracit, nebo si můžete nad rámec ceny vybrat jakoukoliv barvu z našeho vzorníku.

Proč pergolu z hliníku?

Hliníkové profily, ze kterých je pergola vyrobena, mají spoustu výhod. Asi nejdůležitější výhodou je bezúdržbovostdlouhá životnostkvalitně zastřešená terasa.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy