Hliníkové přístřešky montuje Alcentrum po celé České republice

Rozhodli jste se pro hliníkový přístřešek ke svému domu a už jen vybíráte, jaká společnost vám přístřešek vyrobí?

Ať už máte nový dům nebo starší domek, věřte, že jste se rozhodli správně. Hliníkové přístřešky se pyšní velkou spoustou výhod, které přivítá celá rodina.
Firma Alcentrum s.r.o. vyrábí, distribuuje a montuje hliníkové přístřešky všeho druhu a to již řadu let. V roce 2008 byla založena jako rodinná, postupem času se ale společnost rozrostla o další členy. Dodávky včetně montáže poskytuje Alcentrum po celé České republice.

Jaké hliníkové přístřešky vyrábí a montuje společnost Alcentrum?

Vzhledem k letitým zkušenostem víme, že zákazníci mají různá přání, proto vyrábíme různé hliníkové přístřešky. Vybírat si můžete ze standardních rozměrů, ale zhotovíme i hliníkové přístřešky na přání. Nabídka je opravdu široká:

Nezáleží na tom, na jakém konci České republiky bydlíte, přijedeme kamkoliv, po celé České republice. Po prvotní konzultaci provedeme po telefonu, poté si domluvíme pevný termín na zaměření. Grafický návrh včetně předběžné kalkulace od nás můžete očekávat zcela zdarma. V případě, že si od nás objednáte i montáž hliníkového přístřešku v hodnotě vyšší jak 50 000 korun, pak bude zcela zdarma i doprava.

Z jakého provedení budete moci vybírat?

Jak jsme již výše zmínili, děláme maximum pro všechny typy zákazníků, proto vyrábíme nejen cenově velmi přijatelná zastřešení, ale i luxusní provedení odpovídající vyšší ceně.

  • Hliníkové přístřešky ECO - nejlevnější provedení pro nenáročné zákazníky
  • Hliníkové přístřešky PROFI - provedení, kde kvalita odpovídá střední kategorii
  • Hliníkové přístřešky DELUXE - již název napovídá, že jde o nejluxusnější a nejkvalitnější provedení, které vyrábíme

Všechny hliníkové přístřešky jsou vyráběny z hliníkových profilů opatřené vypalovací barvou komaxit, které odolává povětrnostním podmínkám a zaručuje dlouhou životnost a bezúdržbovost. Volejte 732 607 221, společně probereme vhodné řešení přístřešku pro vás.

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy