Kryté posezení nejen pro léto - hliníkové přístřešky

Milujete v teplých měsících posezení na vaší zahradě? Kazí vám ale posezení příliš velké teplo a slunce nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech.

Nechte se vyhnat díky ostrému slunci nebo dešti. Řešením pro vaše klidné nejen letní posezení je hliníkový přístřešek.

Proč volit kryté posezení formou hliníkového přístřešku?

Kryté posezení oceníte v mnoha situacích, a to nejen při velkém slunečním záření, například v poledních hodinách na příjemný oběd, ale také zejména při nevlídném počasí, když se vám nechce sedět uvnitř. Zastřešenou terasu využijete v každém ročním období, sami uvidíte, že v ní budete trávit spoustu času.

Kvalita, odolnost a stálost, to jsou hlavní výhody hliníkového materiálu. Ve srovnání s dřevem nevyžadují hliníkové profily speciální nátěry, laky či oleje. K oživení vzhledu vám postačí jen voda na otření nebo ostříkání. Další neodmyslitelnou vlastností hliníkových profilů je univerzálnost. Hliníkové přístřešky zapadnou ke každému typu domu a také se hodí do každé krajiny, ať již žijete ve městě nebo uprostřed lesů.

Výhody přístřešků z hliníkových profilů

Hliníkové přístřešky všech druhů nevyžadují žádnou zdlouhavou péči, jsou moderní a vydrží po generace. Už si nelamte hlavu, zda se hodí k vašemu domu. Přístřešky se zkrátka hodí ať už bydlíte kdekoliv.
Barevná úprava hliníkových profilů lze provést. Pro váš přístřešek si můžete vybrat barvu ze široké palety barev. To samé platí i o střešní krytině, kde je velká možnost výběru.

Kde lze pořídit a jaký vybrat hliníkový přístřešek?

Firma Alcentrum s.r.o. vyrábí přístřešky z hliníkových profilů již řadu let. Vyberte si z modelových řad ECO, PROFI, DELUXE. Prostě mají modely pro každého.

Modelová řada ECO

Chcete-li mít zakryté posezení a nechcete investovat moc peněz, vsaďte na provedení ECO. Jde o nenáročné provedení, které však splní svůj účel.

Modelová řada PROFI

Tato řada nabízí pestřejší výběr barev a větší výběr střešních materiálů. Očekávejte rozumný poměr mezi kvalitou a cenou.

Modelová řada DELUXE

Neomezujte se ve výběru standardních rozměrů a nechte si zhotovit hliníkový přístřešek přesně podle vašich představ. Řada DELUXE uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Odpočívejte na své zahradě v pergole z hliníkových profilů a nepřemýšlejte o počasí, které je kolem vás. Už se nebudete muset trápit se spálenou pokožkou nebo s vytrvalým deštěm. Prostě si užijte volný čas strávený venku za každého počasí.
Objednávky Alcentrum přijímá na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy