Mnohá využití hliníkových přístřešků

Mnohá využití hliníkových přístřešků

Pokud bydlíte ve vysněném baráčku, tak si jistě přejete jej každou chvíli zvelebovat, vymýšlet nové věci, pořídit si nějaký nový kousek ke svému domu apod. I my pro vás máme skvělý typ, a tím je kvalitní hliníkový přístřešek, který oživí vaší zahradu a dodá šmrnc vašemu domu.

Od společnosti ALcentrum s,r,o. si můžete například pořídit hliníkovou pergolu, zimní zahradu, garážové stání, zahradní altán, přístřešek nad dveře nebo kvalitní hliníkové ploty a zástěny. ALcentrum se pohybuje na českém trhu již od roku 2008 a celou řádku let sbírá zkušenosti v oblasti hliníkových přístřešků.

Jako jedni z mála společností, kteří se zabývají hliníkovými konstrukcemi, nepožadujeme žádné zálohy předem. Svým zákazníkům věříme natolik, že konzultaci a zaměření projektu provádíme zcela zdarma. Některé výroky dokonce držíme skladem, takže je u vás na zahradě můžete mít do 3 dnů do objednání. Buď vám přístřešek dovezeme ve formě stavebnice, kdy si jej sami sestavíte na své zahradě nebo si k němu zakoupíte profesionální montáž a máte to bez práce.

Jaké typy přístřešku nabízíme?

    • Hliníkové pergoly

Hliníková pergolastrong> poskytne dokonalou ochranu vaší terase, věcem, které na ni uložíte, ale i vám. Pokud například budete pořádat grilovací party a překvapí vás nevlídné počasí, tak už nemusíte zabíhat do domu, ale můžete se ukrýt v pohodlí hliníkové pergoly a pokračovat v zábavě dál. Nabízíme je ve 3 řadách, které se liší rozměry, barvou i cenou.

    • Garážové stání

Stejnou ochranu můžete pořídit i svému automobilovému miláčku kterému prodloužíte jeho životnost. Velkou výhodou u garážového stání je jeho nízká cena oproti klasické zděné garáži, u které musíte kopat a vybetonovat základy a především pořizovat nákladná garážová vrata.

    • Zahradní altán

Zahradní altán je oblíbený především díky možnosti nekotvení do obvodového zdiva domu. Je samonosný, takže jej můžete využít buď jako altán, garážové stání nebo větší přístřešek ke vchodu.

    • Zimní zahrada

Pořízením hliníkové zimní zahrady, získáte obytný prostor navíc. Můžete ji využívat celoročně a nechávat zde přezimovat teplomilné rostliny. V chladných měsících můžete také trávit čas v zimní zahradě. Postačí, když si v ní zatopíte.

Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Chcete-li se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy