Montované hliníkové přístřešky

Chystáte obohatit svou zahradu nebo domov o jeden z mnoha montovaných hliníkových přístřešků a rozhodujete se, jakého zvolit výrobce? Pak již nehledejte, společnost ALcentrum s.r.o. je český výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

Na českém trhu funguje již od roku 2008 a byla založena jako rodinná firma, která se specializuje na výrobu hliníkových přístřešků z hliníkových slitin.

Hliníkový přístřešek dodáváme obvykle do 3 týdnu od zadání vaší objednávky. V případě, že se rozhodnete o nestandardní rozměry, pak nastavujeme dobu dodání dle individuální domluvy.

Naši zákazníci si také mohou objednat profesionální montáž, ale přístřešek zvládnete namontovat i svépomocí. V případě, že bude vaše objednávka vyšší než 50 000 Kč, dopravíme vám hliníkový přístřešek zdarma.

Nabízíme tyto hliníkové přístřešky.

  • Hliníková pergola

Vaši terasu elegantně zastřešíte pomocí hliníkové pergoly. Vaši terasu dokonale ochrání před povětrnostními vlivy, díky tomu může být její povrch i z drahého exotického dřeva.

  • Zahradní altány

U domů, kde není možné ukotvení přímo do fasády, pak i pro vás máme řešení v podobě zahradního altánu z hliníku. Zahradní altán vám zajistí obdobný prostor stejně jako hliníková terasa.

  • Garážová stání a montované garáže z hliníku

Naše hliníkové konstrukce jsou ideální variantou pro garážová stání, která ochrání váš automobil. Nemusíte se tak bát kyselého deště, krup a dalších povětrnostních vlivů.

  • Hliníkové zimní zahrady

Chcete-li ozdobit váš dům a navíc získat další obytný prostor, pak je pro vás ideálním řešením zimní zahrada z hliníku. Ta zajistí vhodné místo nejen pro vaše rostliny, ale také prostor pro vaši relaxaci, kde můžete navíc pěstovat exotické rostliny.

  • Hliníkové přístřešky nad dveře

Pokud nechcete moknout před vaším domem, pak si pořiďte nad vchodové dveře hliníkový přístřešek. Tento přístřešek ochrání nejen vás, ale také vaše dveře a navíc ozdobíte hlavní vchod do vašeho domu.

  • Zastřešení bazénů

Váš bazén získá delší výdrž a vyšší teplotu, pokud si k němu pořídíte hliníkové zastřešení. Koupat se tak budete moci i za deště nebo jinak nepříznivého počasí.

Hliníkový přístřešek přímo pro vás

Již jste se rozhodli, jaký přístřešek si chcete pořídit, ale chcete znát ještě další informace? Pak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vaše otázky zodpovíme, pomůžeme s navržením a realizací vašeho projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy