Nejlevnější řešení hliníkového zastřešení

Díky podzimnímu počasí, které vládne v plné síle, již nemůžeme využívat zahradu k naší spokojenosti. Ta tam je letos zahradní párty s přáteli nebo jen snídaně na čerstvém vzduchu.

Prodlužte si dny, kdy můžete odpočívat na zahradě, ať už aktivně či pasivně s kávou v ruce. Nechte si ke svému domu zhotovit hliníkové zastřešení, které vám poskytne ochranu před nepříznivým počasím, které právě vládne. Toto kryté místo budete moci užívat mnoha způsoby, nejen na odpočinek a grilovací párty. Vychutnejte si rotoped či stolní tenis i za deštivého počasí, právě díky zastřešení. Nebo zde můžete zazimovat zahradní nábytek a květiny, které nemají rádi sníh. Své místo tu najde i domácí mazlíček, který se schová před deštěm. Využití je opravdu široké.

Před pořízením přístřešku vás zrazuje vysoká cena?

Chcete si splnit přání zahradním přístřeškem, ale bojíte se vysoké pořizovací ceny? Nemějte předsudky a nejprve si zjistěte, za jaké ceny se hliníkové přístřešky pořizují.
Na trhu se stala velmi úspěšnou firmou společnost Alcentrum s.r.o., která vyrábí přístřešky z hliníkových profilů již řadu let. Nejdůležitější faktor pro tuto společnost je spokojený zákazník, proto přišli na trh se 3 typy provedení. Vybere si nenáročný zákazník i ten nejnáročnější klient, kterému nezáleží na výši pořizovací ceny.

Hliníkové přístřešky řady ECO - nejlevnější zastřešení

Hliníkové přístřešky ECO se vyznačují velmi nízkou pořizovací cenou a nenáročným provedením. Vybrat si můžete i montáž. Chcete-li ušetřit, dodáme vám přístřešek ve formě stavebnice nebo si můžete objednat i profesionální montáž.

Hliníková pergola může být vaše již od 20 385 korun. Vybírat si můžete ze 2 barevných provedení, sněhově bílá a antracit hladký.

Výhody hliníkových přístřešků řady ECO

Hliníkové zastřešení má spoustu kladných vlastností, díky kterým si ho budete chtít koupit hned.
  • Nízká pořizovací cena - od 20 385 korun
  • Dlouhá životnost
  • Kvalita odpovídající své ceně
  • Možnost dodatečného celkového zasklení
  • Skvělá odolnost a stálost
  • Bezúdržbovost
  • Elegantní a uhlazený vzhled, který se hodí ke každému typu domu
  • Nehořlavost
  • Rychlá a snadná montáž

Neohlížejte se již na vysoké pořizovací náklady hliníkových přístřešků konkurenčních firem. Společnost Alcentrum udělá maximum pro vaši spokojenost a splnění přání. Je-li tím nízká pořizovací cena, pak ji srazí na minimum. Kontaktujte společnost ALcentrum ještě dnes.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy