Pochlubte se svou pergolou! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Naše společnost Alcentrum působí na českém trhu již od roku 2008, a to jako rodinná firma, která naslouchá svým zákazníkům. Na míru pro Vám vyrobíme a namontujeme hliníkové přístřešky, hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, zastřešení bazénů z hliníkových profilů a další.

 

Soutěžte s Vaší hliníkovou pergolou

K 1.11.2014 vyhlašujeme fotosoutěž Vaší hliníkové pergoly, kterou obýváte na zahradě nejen v létě, ale i v dalších ročních období. Soutěž je dlouhodobá, šanci na výhru v soutěži má i ten, kdo si svou hliníkovou pergolu nechá teprve postavit. Soutěž o nejvíce "olajkovanou" fotku zahradní hliníkové pergoly bude trvat do 31.10.2015.

Pravidla a podmínky soutěže s hliníkovou pergolou

Absolutním vítězem této soutěže bude ten, kdo získá největší počet kliků na "TO SE MI LÍBÍ" u fotografie uveřejněné na facebooku na stránkách naší společnosti Alcentrum, tedy přímo zde. Důležité je do komentáře k fotografii hliníkové pergoly napsat, že souhlasíte s uveřejněním fotky a s pravidly soutěže.
Vyhrát můžete hodnotné ceny, a to:

  • 1.místo poukaz do OC GLOBUS na 5.000,- Kč
  • 2.místo poukaz do OC GLOBUS na 3.000,- Kč
  • 3.místo poukaz do OC GLOBUS na 1.000,- Kč

Nejzábavnější fotografii pod hliníkovou pergolou odměníme poukazem na:

  • nákup v OC GLOBUS na 2.000,- Kč

Tuto fotografii zvolí zaměstnanci naší společnosti Alcentrum.

Vyhodnocení soutěže

Po skončení soutěže, tedy po 31.10.2015, dojde k vyhodnocení soutěže a výherci budou kontaktováni pro domluvení termínu na předání dárkového poukazu. Výherci dárkový poukaz předá zaměstanec společnosti Alcentrum, a to přímo v místě jejich bydliště.

Neváhejte a pusťte se do soutěže o hodnotné ceny s hliníkovou pergolou co nejdříve. Nasbírejte co nejvíce "TO SE MI LÍBÍ" a vyhrajte!
Chybí Vaší zahradě stále hliníková pergola? Nechte si ji zhotovit co nejdříve a zapojte se do soutěže!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy