Pořiďte si hliníkovou pergolu na celý život

Pořiďte si hliníkovou pergolu na celý život

Moderní hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. se bude hodit k jakémukoli rodinnému domu, díky své jednoduchosti a universálnosti. Skvěle se bude vyjímat k novostavbě i ve starší zástavbě.

Proč vybrat právě Alcentrum?

Společnost Alcentrum, s.r.o. je česká společnost, která lpí na precizně odvedené práci. Hliníková pergola je prakticky bezúdržbová a poskytne celé vaší rodině a přátelům celou řadu využití. Díky variabilnosti a třem produktovým řadám si snadno hliníkovou pergolu přizpůsobíte svým požadavkům. Jestliže nenajdete ideální rozměr, rádi vám poskytneme rozměr na míru, dle vašich potřeb. Stejně tak doladíte také barevné provedení, aby se hliníková pergola dokonale hodila k vašim oknům a dveřím.

Vlastnosti hliníkových pergol

Na výrobu hliníkových pergol používáme odolný materiál, který vydrží vlivy počasí po několik generací. Na střechu je použit komůrkový polykarbonát o síle 16 mm, který je navíc doplněný o UV filtry, které chrání před UVA a UVB zářením. U nejvyšší řady Deluxe je střecha tvořena zesíleným nerozbitným sklem. Konstrukce přístřešků je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT. Na výběr máte z 200 různých odstínů. U spojovacího materiálu jsme sáhli po kvalitní nerezavějící oceli, která vydrží stejně jako pergola mnoho generací vaší rodiny.

Jaké další hliníkové přístřešky nabízíme?

Zahradní altán

    • Zahradní altán je ideální variantou pro pasivní domy. U těchto domů není možné kotvit cokoli do obvodové zdi, a proto je nutné volit samonosné varianty přístřešků, jako je právě hliníkový zahradní altán, který vám poskytne zcela totožné vlastnosti jako hliníková pergola.

Přístřešek nad dveře

    • Hliníkový přístřešek na dveře bude pomyslnou třešničkou na dortu vašeho domova. Navíc budete chráněni před nepřízní počasí, než si odemknete dveře.

Zimní zahrada

    • Zimní zahradu dodáváme ve dvou produktových řadách. Vybírat tedy můžete z široké nabídky rozměrů i barevných provedení.

Garážové stání

  • Hliníkové garážové stání dokonale ochrání váš automobil a navíc může plnit i funkci pergoly, či jiného využití. Díky garážovému stání prodloužíte život vašemu vozu o několik let.

Vybrali jste si z naší nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a pomůžeme z realizací hliníkové pergoly nebo jiného hliníkového přístřešku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy