Porovnání dřevěné a hliníkové pergoly

Rádi byste si pořídili novou pergolu, ale stále se rozhodujete, zda zvolit dřevěnou nebo pergolu z hliníkových profilů?

Odpověď je velmi jednoduchá, vysvětlíme vám výhody hliníkové pergoly.

Hliníkové slitiny se v poslední době hojně používají především na zastřešení teras, zimních zahrad, bazénů, garážových stání. Jejich obliba roste. Mají spoustu výhod oproti dřevěným pergolám.

Proč zvolit pergolu z hliníku?

  • Minimální údržba

O hliníkové pergoly se nemusíte téměř starat. Odpadá vám každoroční nátěr, ať už se jedná a vyblednou barvu nebo nátěr proti škůdcům, jako tomu je u pergol dřevěných. Stačí vzít vodu a saponát a pergolu jednou za čas omýt, aby byla zase jako nová.

  • Velmi dlouhá životnost

Hliníkové slitiny jsou odolné vůči počasí, tím je zajištěna jejich dlouhá životnost.

  • Moderní a universální vzhled

Nemusíte se bát, že se hliníková pergola nebude právě k vašemu domu hodit. Její vzhled je universální, takže se hodí jak k pasivnímu domu tak ke klasickému baráčku.

  • Perfektní rozšíření obytného prostoru

Další velkou výhodou je to, že získáte prostor navíc k vašemu stávajícímu domečku. Můžete trávit svůj volný čas s přáteli u grilování nebo si dát pod pergolu fotbálek.

  • Ochrana terasy

Máte-li terasu postavenou z nějakého choulostivého dřeva, naše hliníkové pergoly ji skvěle ochrání

Společnost Alcentrum nabízí tři druhy hliníkových pergol

  • ECO

Varianta ECO je pro zákazníky, kteří hledají jednoduchou pergolu s nízkou cenou. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech a v barvách bílá nebo antracit.

  • PROFI

Chcete-li si zvolit zlatou střední cestu, je právě pro vás varianta PROFI ideální. Je to kompromis mezi cenou a kvalitou. Vyrábíme ji ve 20 různých provedeních.

  • DELUXE

Naše nejkvalitnější pergola DELUXE je vyráběna z luxusních materiálů ze speciálně zesílených profilů a dodávána dohromady s bezpečnostním sklem.

Kde a jak si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme, vše vysvětlíme, eventuálně si domluvíme setkání na vaší zahradě, abychom mohli domluvený projekt rychle zrealizovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy