Zahradní altán nevyžaduje kotvení - postavíte kdekoliv v prostoru

Pokukujete po krytém zahradním posezení, máte ale problém s tím, že ho nemůžete nebo nechcete zasahovat do obvodového zdiva vašeho domu?

Perfektní alternativou zahradní pergoly je samonosný zahradní altán.

Naše původem rodinná firma vyvinula zahradní altány z hliníkových profilů bez nutnosti jakéhokoliv kotvení, proto si jej můžete nechat postavit kdekoliv v prostoru vaši zahrady nebo venkovní terasy.

Samonosný zahradní altán z hliníkových profilů

Hliníkové altány, stejně tak i ostatní hliníkové přístřešky, vyrábíme z velmi kvalitních materiálů. Samotná konstrukce je tvořena speciálními profily z vysoce odolné hliníkové slitiny. Ta je opatřena práškovou vypalovací barvou KOMAXIT, která vydrží dlouhá léta. Spojovací materiál je z nerezu a střešní krytinu tvoří polykarbonát s UV ochranou v tloušťce 16mm. Za příplatek je možné dodat skleněnou výplň.

Zahradní altány jsou obrovskou chloubou každé zahrady, a pokud si jí necháte zhotovit ve stylovém provedení, pak vám ho budou chodit okukovat i sousedé.
Sami vidíte, že není třeba plakat nad tím, že nemůžete nebo nechcete kotvit do zdi domu, samonosný altán to vyřeší za vás.

Hliníkové profily – proč zvolit právě tento materiál?

Kvalitní hliníkové profily, ze kterých přístřešky vyrábíme, mají skvělé vlastnosti, které oceňují jiiž stovky spokojených zákazníků. Jsou jimi například:

  • nehořlavost
  • moderní, nadčasový a elegantní vzhled
  • bezúdžbovost
  • dlouhá životnost a stálost
  • perfektní ochrana terasy
  • možnost výběru barevného provedení ze širokého spektra barev
  • přijatelná pořizovací cena

Nechte si udělat grafický návrh včetně předběžné kalkulace. Společně probereme vaše přání a požadavky, které do návrhu samozřejmě zakomponujeme. Nemusíte se bát žádných záloh předem, zahradní altán zaplatíte až při samotné montáži.

Jak lze hliníkový zahradní altán objednat?

Objednávat můžete prostřednictvím našeho e-shopu. Budete-li chtít probrat podrobnosti nebo se ještě na něco zeptat, pak nám můžete kdykoliv zavolat na telefonní číslo 777 118 639 nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře. V co nejkratší době vám zavoláme a popřípadě domluvíme osobní schůzku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy