Před návalem sněhu vaše auto ochrání garážové stání

Před návalem sněhu vaše auto ochrání garážové stání

Každý den a především v tomto mrazivém počasí dostává naše auto pěkně zabrat. Auto je naším neodmyslitelným a často používaným pomocníkem, proto bychom se o něj měli perfektně starat, aby nám dlouho vydrželo.

Taky si nedokážete představit, že byste své auto neměli? Udělejte si radost novým hliníkovým stáním, které ochrání vašeho miláčka od přívalu sněhu a námrazy. Vám to ušetří spoustu práce z odhrabováním a další výhodou je, že se životnost vašeho vozu prodlouží, díky dokonalé ochraně hliníkového stání.

Můžete garážové stání využít nejen pro své auto, ale zakomponovat ho k vašemu domu tak, aby sloužilo i jako přístřešek nad dveře. A vy nebudete muset moknout na dešti, až opět budete hledat klíče ve své tašce. Hliník je velmi odolný a navíc bezúdržbový materiál, který nemusíte každý rok natírat jako dřevěnou konstrukci.

Pokud hledáte spolehlivého a prověřeného dodavatele hliníkového garážového stání, tak bychom vám rádi představili společnost ALcentrum,s r.o., která se pohybuje na českém trhu již od roku 2008.

Výhody garážového stání

    • Dlouhá životnost

Hliníkové parkovací stání je vyrobené z kvalitních hliníkových profilů, které odolávají vlivům počasí. Ať už se jedná o prudké slunko, kroupy nebo námrazu. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, barevný odstín si můžete vybrat až z 200 různých barev ze vzorníku RAL

    • Finančně nenáročné

Hliníkové stání je výhodné také z hlediska ceny. Nebude vás stát tolik jako klasická zděná garáž, ke které musíte pořídit velmi nákladná garážová vrata. U parkovacího stání nemusíte ani obíhat úřady kvůli stavebnímu povolení, protože nepotřebujete stavět žádné betonové základy, jako tomu musí být u klasické zděné garáže. Hliníkové garážové stání má pouze samá pozitiva.

    • Široká nabídka

Pro své zákazníky máme v nabídce tři různé varianty parkovacího stání, takže si u nás vybere i ten nejnáročnější klient. Nejoblíbenější a zároveň nejlevnější je parkovací stání ECO, které vyniká svou jednoduchostí. Další z produktové řady je varianta PROFI, která je výhodná jak z hlediska ceny, tak kvality. Je mezi nimi velmi vyvážený poměr. Nejluxusnější variantou je produktová řada DELUXE, která je určena pro tu nejnáročnější klientelu.

Vyberte si své garážové stání

Už se netrapte každou zimu s odhrabáváním sněhové nadílky ze svého vozu. Mějte ho schované pod střechou hliníkového stání. Stačí nás kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy