Překvapte svou rodinu originálním vánočním dárkem – zahradní altán

Překvapte svou rodinu originálním vánočním dárkem – zahradní altán

Máte pasivní dům nebo z nějakého důvodu nemůžete mít pergolu připevněnou k domu a chcete na své zahradě krytý prostor pro zahradní párty, posezení a grilování?

Pro příjemné chvíle pohody si můžete nechat zhotovit samonosný zahradní altán z hliníkových profilů.  Zabijte dvé mouchy jednou ranou, splňte si sen a obdarujte zároveň celou rodinu originálním dárkem pod stromečkem.

Výhody hliníkového altánu

Samonosný hliníkový altán má velkou řadu výhod. Tyto výhody zajisté ocení i klienti s nejvyššími nároky.

  • Designový kousek

Altán z hliníkových profilů je skvělým designovým kouskem, který zkrášlí vaši zahradu. Zpracování u všech typů samonosných zahradních altánů je vždy velmi kvalitně provedeno.

  • Originalita

Vaše krásná zahrada si zaslouží tzv. třešničku na dort. Zhotovením hliníkového altánu získáte originální zahradní prvek na zahradě, který vaší rodině zajistí prostor pro odpočinek a relaxaci.

  • Perfektní ochrana

Již žádné obavy o choulostivý povrch luxusní podlahy. Hliníkový altán ochrání podlahu stejně jako vás před nepříznivými vlivy počasí.

  • Dlouhá životnost

Materiály, ze kterých vyrábíme hliníkové altány a další různé přístřešky, jsou velmi odolné. Jejich povrch je ošetřen vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, proto se můžete spolehnout na stálost barev po několik desetiletí.

Navíc poskytujeme širokou škálu barevných provedení. Váš samonosný hliníkový altán se tak dokonale přizpůsobí například vašim oknem a dveřím.

  • Pokrytí střechy

Velmi důležitou součástí hliníkového zahradního altánu je také střecha. Tu tvoří komůrkový polykarbonát, opatřený UV ochranou. I u střechy máte na výběr a to rovnou ze tří variant - čirém, mléčném nebo v barevném provedení.

Provedení hliníkového altánu

Stejně jako ostatní hliníkové přístřešky také zahradní altány dodáváme ve třech typech:

   • Hliníkové zahradní altány ECO

Sněhově bílý samonosný zahradní altán z produktové řady ECO je tou nejlevnější variantou. Hodí se k oblíbeným bílým oknům a dveřím.

   • Hliníkové zimní altány PROFI

Perfektní volbou je pro spoustu zákazníků naše produktová řada PROFI. Ta vám dá možnost vybrat si z mnoha barevných provedení.

   • Hliníkové zimní altány DELUXE

Těm nejnáročnějším klientům doporučujeme zvolit hliníkový altán z produktové řady DELUXE.

Zahradní altán jako perfektní vánoční dárek pro celou rodinu

Zahradní hliníkové altány i další hliníkové konstrukce si pořídíte prostřednictvím našich stránek Alcentrum.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme jak s výběrem i s realizací projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy