Připravte se na jarní dny a objednejte si zastřešení terasy

Těšíte se na jaro a posezení na zahradě na terase u šálku dobré kávy či čaje? Víte ale, že jarní dny jsou nevyspitatelné a počasí se může změnit z minuty na minutu? Dopřejte sobě i své rodině možnost užívat si jara za každého počasí, a to díky hliníkovému zastřešení terasy.

Zastřešení terasy z hliníku vám dopřeje komfortní posezení s rodinou i přáteli a můžete ho využít i například pro hry dětí za špatného počasí.
Naše společnost Alcentrum pro vás zhotoví hliníkové pergoly přesně dle vašich představ a namontuje je po celé České republice.

Jaké zastřešení terasy vyrábíme?

Zhotovujeme 3 různé produktové řady hliníkových pergol, aby jsme uspokojili opravdu každého zákazníka.

Hliníková pergola ECO

Tato produktová řada hliníkových pergol je tou nejlevnější verzí na českém trhu. I přes nízkou cenu se můžete spolehnout na kvalitu.

Hliníková pergola PROFI

Provedení PROFI zvolíte v případě, že hledáte optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Hliníkové zastřešení terasy PROFI si vyberte z 20 rozměrů a z více než 200 barev.

Hliníková pergola DELUXE

Nejvyšší možnou kvalitu najdete v provedení DELUXE. Tato řada hliníkových pergol odpovídá vyšší ceně, ale spolehnout se můžete na bezpečnostní sklo a zesílené hliníkové profily.

Čím se vyznačují hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum?

Spolehnout se můžete na perfektní zastřešení terasy, které:

  • jsou zcela bezúdržbové
  • mají velmi dlouhou až neomezenou trvanlivost
  • vytvoří místo pro relaxaci nejen v jarních dnech
  • ochrání i tu nejchoulostivější terasu
  • vytvoří elegantní prostor mezi domem a zahradou

Déle již neváhejte, jarní počasí již vystrkuje drápky a pomalu převládá nad zimou. Pořiďte si kvalitní zastřešení terasy.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy