Přivítejme léto pod novou pergolou

Pergola z hliníkových profilů

Konečně zde máme to dlouho očekávané léto a s ním i krásné teplé dny. Sluníčko nás nabíjí pozitivní energií a dodává nám vitamin D, který je pro náš organismus důležitý.

Není vhodné to ale na přímém slunku přehánět, komu by se nelíbilo jít se na chvíli schovat do stinného místa a odpočinout si od prudkých slunečních paprsků?
Takové místo pro vás zajistí naše společnost ALcentrum, s.r.o., která se specializuje na výrobu a dodání hliníkových konstrukcí, které se hodí pro různá využití.

Výhody hliníkových pergol

Hliník je nadčasový materiál, který má své nesporné výhody. U našich klientů se stává více a více oblíbený. Představíme vám alespoň nějaké jeho výhody:

    • Snadná údržba

Oproti dřevěným pergolám, o které se musíte pravidelně starat, natírat jej a pečovat o ně, tak pergola z hliníku je naprosto bezúdržbová konstrukce. Pokud se vám bude zdát zašpiněná, postačí saponát s vodou a konstrukce je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, díky tomu je zajištěna jejich dlouhá životnost. Vaše hliníková pergola vám bude dělat radost po dlouhá léta.

    • Moderní a klasický vzhled

Společnost ALcentrum nabízí universální typy hliníkových pergol, které se budou hodit k různým domům, ať už se bude jednat o klasický domeček se sedlovou střechou nebo moderní pasivní dům.

    • Nový prostor

Pro sebe a své blízký získáte prostor navíc, který se vždy hodí. Můžete si v klidu vypít svou ranní kávu a přitom se kochat pohledem do své krásné zahrady.

    • Ochrana terasy

V neposlední řadě, je to právě ochrana teras, kdy si zákazníci hliníkové pergoly pořizují. Terasa může být sestavena z nějakého choulostivého materiálu a naše konstrukce ho dokonale ochrání před deštěm nebo prudkými slunečními paprsky.

Varianty hliníkových pergol

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí tři různé typy hliníkových pergol, takže si můžete vybrat podle svých představ jak z různých rozměrů, tak různých barev. Pokud hledáte pergolu z hlediska nejlevnější ceny, je pro vás ideální hliníková pergola ECO, kterou nabízíme v 15 rozměrech a dvou základních odstínech. Pergola PROFI je vhodná především pro zákazníky, hledající vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Je k dispozici ve 20 standartních rozměrech a barvu si můžete zvolit ze stupnice RAL. Hliníková pergola DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní škol či speciálně zesílené profily.

Oslavte začátek léta s novou pergolou

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit přes náš kontaktní formulář.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy