Samonosný zahradní altán

Samonosný zahradní altán

Máte nový dům, velkou zahradu a v těchto vedrech na ni nemáte kousek stínu? Místo pro relaxaci nebo pro setkávání s rodinou a přáteli? Pořiďte si ke svému domu třešničku na dortu v podobě kvalitního hliníkového zahradního altánu.

Zahradní altány slouží úplně stejně jako hliníkové pergoly, dokonce i tak vypadají, ale na rozdíl od pergol se nemusí kotvit do obvodového pláště domu a tím jsou velmi oblíbené u našich zákazníků, kteří vlastní pasivní dům.

Zahradním altánem získáte prostor, kde se můžete schovat před ostrým sluníčkem nebo letní přeháňkou a nemusíte tak rušit zahradní posezení s přáteli nebo zabíhat do domu kvůli počasí. Budete v neustálém souladu s přírodou, díky propojení domu se zahradou novým zahradním altánem.

Hliníkové zahradní altány a jiné konstrukce můžete pořídit u české společnosti ALcentrum, s.r.o., která je vyrábí od roku 2008. Mimo to se specializujeme také na hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře nebo garážová stání.

Výhody hliníkového altánu

    • Bezúdržbový altán

Mnoho lidí řeší, zda pořídit altán na zahradu dřevěný nebo hliníkový. Když si pořídíte dřevěný, budete se o něj muset starat v podobě nátěru apod. O náš hliníkový zahradní altán se nemusíte nijak starat, je odolný a naprosto bezúdržbový. Bude-li se vám zdát znečištěný, postačí ho omýt vodou se saponátem.

    • Dlouhá životnost hliníkových konstrukcí

Hliníkový altán je vyroben z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají nepříznivým podmínkám počasí. Jejich životnost je tak delší než u dřevěných konstrukcí.

    • Elegantní i universální styl

V nabídce společnosti naleznete různé varianty altánů i různé rozměry a barevné provedení. Můžete si tak vybrat přesně podle svého vkusu a sladit tak barvu konstrukce altánu s barvou oken a dveří.

    • Varianty zahradních altánů

Pro své zákazníky máme připravené 2 typy altánů. Variantu PROFI a DELUXE. Variantou PROFI získáte kvalitní zahradní altán za přijatelnou cenu. Vybrat si můžete z 20 rozměrů ve 4 standartních odstínech nebo si zvolit z barevné stupnice RAL. U zahradního altánu DELUXE si dopřejete to nejluxusnější provedení z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily.

Objednejte si svůj zahradní altán

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme veškeré informace o našich produktech a poradíme s výběrem. Dopřejte si nadčasová a elegantní prvek na vaši zahradu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy