Společnost Alcentrum přizpůsobí zahradní přístřešek vašim potřebám

Těšíte se na společné grilování s přáteli a rodinou, jen nevíte kde to na zahradě uskutečnit? Místo, kde byste se mohli schovat před silným deštěm nebo prudkým sluncem.

Rozhodně potřebujete svou terasu zastřešit, s tím vám ochotně pomůže společnost ALcentrum,s.r.o..

Proč právě společnost ALcentrum, s.r.o.?

ALcentrum, s.r.o. je na trhu již od roku 2008, proto má bohaté zkušenosti s výrobou hliníkových přístřešků. Zákazníci, kteří si u nás objednají hliníkový přístřešek, mají konzultaci a zaměření zdarma. Hliníkové pergoly držíme skladem, takže jsme schopni některé dodat do 3 dnů od objednání. Buď vám přístřešek dodáme formou stavebnice, nebo vám ho profesionálně namontujeme. Nabídka našich výrobků je opravdu široká, zaměřujeme se jak na hliníkové pergoly, tak na zimní zahrady, hliníkové ploty, přístřešky nad dveře, zahradní altány a jiné.

Výhody hliníkového přístřešku

    • Žádná údržba

Asi největší výhodou u hliníkového zastřešení je téměř žádná údržba. Nemusíte se starat o nátěr nebo postřik proti škůdcům. Budete mít tak více času na příjemné zážitky se svou rodinou.

    • Velmi dlouhá životnost

Naše hliníkové konstrukce nepodléhají povětrnostním vlivům, takže vám vydrží opravdu dlouho. Navíc jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná vůči počasí.

    • Flexibilita

Ať už chcete hliníkovou pergolu nebo altán postavit ke klasickému baráčku nebo modernímu pasivnímu domu, nemusíte se bát, že by se k němu nehodil. Naše hliníkové konstrukce jsou univerzální a padnou ke kterékoliv budově.

    • Velký výběr variant hliníkového zastřešení

Hliníkové zastřešení vyrábíme ve třech produktových řadách, a sice ECO, PROFI nebo luxusní řada DELUXE.

Doprava hliníkových přístřešků

Doprava je zdarma po cele České Republice pro klienty, kteří si u nás objednaní hliníkovou pergolu společně s profesionální montáží

Zaujala vás naše nabídka hliníkových přístřešků?

Pokud si nejste jisti výběrem hliníkové pergoly nebo jiného hliníkového výrobku, neváhejte se na nás s kterýmkoliv dotazem obrátit. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy