Zimní zahrada z hliníkových profilů - prostor pro celoroční posezení

I přesto, že první letní den je již za námi, je vhodné zamyslet se nad tím, kam uschováte na zimu své výpěstky a choulostivé rostliny, které máte na zahradě, až nebude úplně optimální počasí.


Celoroční zimní zahrady od společnosti ALcentrum jsou skvělou volbou, jak využít svou terasu nejen pro letní grilování, ale také v zimě, jako rozšíření obytného prostoru a místo relaxace v přírodě.

Hliníkové zimní zahrady od společnosti ALcentrum, která byla založena v roce 2008, jsou stále populárnější a oblíbenější. Společnost ALcentrum se specializuje výrobu a prodej různých hliníkových konstrukcí, ke kterým patří hliníkové zimní zahrady, zastřešení teras, garážových stání, zahradní altány a další.

Hliníková zimní zahrada od společnosti ALcentrum

K pořízení hliníkové zimní zahrady je hned několik důvodů. Ať už chcete rozšířit obytnou plochu vašeho domova, prostor, kde můžete pěstovat a nechat přezimovat své okrasné teplomilné rostliny nebo mít prostě místo, kam se v zimě schováte a načerpáte nové síly ze zeleně. S výběrem vaší hliníkové zimní zahrady vám velice ochotně pomohou naši odborníci. Společně vytvoříte návrh, jehož cena bude zohledněna v případě, že se rozhodnete pro zimní zahradu od naší společnosti.

Výhody zimních zahrad od ALcentrum

    • Zimní zahrada na míru

Hliníkové zimní zahrady se hodí ke každé stavbě. Hodí se k novostavbě, k moderní i klasické budově. Aby vše bylo na míru, přijedeme na místo určení a zaměříme budoucí stavbu zimní zahrady.

    • Barva zimní zahrady na přání

Vybrat si můžete z široké barevné škály mnoha odstínů. Odstín vaší zimní zahrady tak může korespondovat s barvou vašich dveří a oken. Barva je následně nastříkána na hliníkovou konstrukci.

    • Universální design zimní zahrady

Dokonalý vzhled je zajištěn díky kvalitním hliníkovým slitinám, spojovacímu materiálu i střešní krytině. Vybrat si také můžete markýzu (automatický stínící systém), regulaci teploty, klimatizaci nebo ovládání světla.

    • Dlouhá životnost a bezúdržbovost

Hliníkový materiál je velice stálý, odolný a tím pádem i bezúdržbový. Jeho životnost je velice vysoká, takže se zimní zahradou budou kochat i další generace.

    • Výborná tepelná izolace zimní zahrady

Tepelná izolace je velice důležitá, aby v zimě neunikalo teplo a v létě nedocházelo k přehřívání. Proto používáme kvalitní tepelnou izolaci. Budete tak moci využívat zimní zahradu ve všech ročních obdobích.

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových zimních zahrad?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pomůžeme vám s výběrem konkrétní hliníkové zimní zahrady, přijedeme k Vám a zaměříme nákres. Zrealizujeme pro vás také finální řešení projektu.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy