ALcentrum – výroba hliníkových přístřešků nejen na zakázku

Chcete si pořídit hliníkový přístřešek, ale váháte, od jaké společnosti si jej pořídit?
Česká firma ALcentrum se již více než 10 let zabývá výrobou rozmanitých přístřešků z hliníkových profilů.

Tato rodinná firma má bohaté zkušenosti ve výrobě kovových konstrukcí, které její majitel získal pracovními zakázkami v zahraničí.

V podnikání, kde přicházíte do každodenního kontaktu se zákazníkem, je velmi důležitým aspektem zákaznická zkušenost. Zakládáme si na vstřícnosti, kvalitě a spolehlivosti nejen našich výrobků, ale také našich pracovníků. Investice do hliníkového přístřešku je nemalá, a proto vždy hledáme optimální řešení pro každého zákazníka. Pořiďte si bezúdržbový přístřešek z hliníku, který můžete využít dle vašich potřeb.

Proč zvolit hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum?

 • Doprava zdarma
 • V případě, že si objednáte u naší společnosti hliníkový přístřešek s montáží, získáte dopravu zdarma. Pokud se rozhodnete postavit si přístřešek bez pomoci našich kolegů, dodáme vám přístřešek dobírkou s navýšením ceny o 500 Kč nebo si jej můžete vyzvednout přímo u nás na provozovně.

 • Hliníkové přístřešky různých rozměrů
 • Víme, jak je složité napasovat sériové rozměry na konkrétní místo, proto našim zákazníkům umožňujeme také atypická řešení, která nemáme standardně skladem.

 • Platba zálohy
 • Na rozdíl od ostatních společností u nás nebudete platit žádnou finanční zálohu. Finální částku zaplatíte buď při převzetí dobírky, osobně nebo po uskutečnění montáže na náš bankovní účet.

 • Záruka hliníkových přístřešků
 • Na všechny naše výrobky standardně poskytujeme záruku v rozsahu 2 měsíců.

  Jaké přístřešky našim zákazníkům poskytujeme?

  Sortiment našich přístřešků je velmi široký. Nejčastěji naši zákazníci kupují pergoly a zimní zahrady, naleznete u nás také přístřešky nad dveře, hliníkové samonosné altány, garážová stání nebo ploty.

  Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum

  Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy