Chraňte své auto před přímým sluncem

Parkování

Nejlepší ochrana pro váš vůz před vlivy počasí je hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o.. Nabízí jej za rozumnou cenu ve třech různých provedeních. V letních měsících se nemusíte bát přehřátého interiéru, auto bude v příjemném stínu.

V zimních měsících zas nemusíte odhrabovat sníh a řešit námrazu na autě. A jen nyní nabízíme výhodnou akci. Pokud si objednáte hliníkový přístřešek nad 50 000 Kč bez DPH, máte montáž po celé ČR zcela zdarma.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se pohybuje na českém trhu již od roku 2008. Profesionální zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkových přístřešků a nabízí mimo garážová stání také hliníkové pergoly, zimní zahrady, hliníkové ploty, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.

Největší výhoda u naší společnosti ALcentrum, s.r.o. spočívá v tom, že jsme zároveň výrobcem i prodejcem. Jsme v tom s vámi od samého počátku, kdy vám pomáháme vybrat projekt, zaměříme jej na vašem pozemku, zrealizujeme a při dodávce smontujeme.

Výhody garážového stání

    • Žádná údržba

Hliníkový přístřešek nemusíte nijak udržovat každoročním nátěrem, jako tomu je u dřevěných přístřešků. Pokud se vám konstrukce bude zdát znečištěna, postačí hadice s vodou a bude zase jako nová. Parkovací stání je ošetřeno stříkací barvou KOMAXIT, kterou nabízíme v mnoha odstínech. Barva je odolná a stálá.

    • Dlouhá životnost

Vzhledem k tomu, že je parkovací stání vyrobeno z kvalitních hliníkových slitin, tak je velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Velký výběr

Aby vám hliníkové garážové stání perfektně ladilo s celým vaším objektem, máme na výběr 3 produktové řady, které se liší jak v rozměrech, tak v odstínech.

    • Garážové stání ECO

Jedná se o naše nejlevnější a zároveň nejprodávanější parkovací stání. Nabízíme jej v 15 různých rozměrech a ve dvou základních odstínech. Můžeme vám jej dodat ve formě stavebnice, kdy si jej sami smontujete ke svému domu.

    • Garážové stání PROFI

Vyznavači zlaté střední cesty se rádi spokojí s variantou parkovacího stání PROFI, která je v dobré kvalitě za rozumnou cenu. Je k dostání ve 20 rozměrech a odstín si můžete zvolit ze 4 standartních barev nebo využít barevné stupnice RAL, kde si můžete vybrat až z 200 barevných odstínů.

    • Garážové stání DELUXE

Produktová řada DELUXE se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů a je dodávána společně s bezpečnostním sklem. Nelze jej dodat ve formě stavebnice. Vybrat si můžete jakýkoliv barevný odstín ze stupnice RAL.

Stačí si jen vybrat garážový přístřešek

Rádi byste se dozvěděli více informací o parkovacích stáních? Kontaktujte nás. Využijte speciální výhodnou akci, kdy pro své klienty nabízíme montáž zdarma po celé ČR, pokud si objednají přístřešek nad 50 000 Kč bez DPH.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy