Elegantní a designové garážové stání

Elegantní a designové garážové stání

Pořídili jste si nového rodinného miláčka a nechcete ho nechávat jen tak venku, aby na něj působily nepříznivé vlivy počasí?

Už nechcete další zimu mrznout při škrábání skel a odhrabování sněhu? Pokud si z jakýkoliv důvodů nemůžete dovolit stavbu klasické zděné garáže, máme pro vás ideální řešení v podobě garážového stání z hliníku, která vám vyrobí a dodá společnost ALcentrum, s.r.o.

Jsme zavedenou a spolehlivou společností, působící na českém trhu již od roku 2008. Vyrábíme kvalitní hliníkové přístřešky, jedná se převážně o zimní zahrady, hliníkové pergoly, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty. Vybrat si můžete ze 3 různých typů zastřešení ve 200 barevných odstínech. Můžete perfektně sladit barvu konstrukce s barvou plastových oken. Dopravu zdarma po celé ČR vám rádi poskytneme, objednáte-li si montování přístřešku od našich profesionálních zaměstnanců.

Po celý rok na vaše auto působí různé vlivy počasí. Na jaře je to sníh, který pomalu roztává a na zemi se mění v bláto, proměnlivé počasí, padající okvětní lístky, v létě to jsou prudké sluneční paprsky, krupobití, bouřky, pyl ze stromů, na podzim padající i tlející listí, sychravo, déšť. V zimních měsících je to snad nejhorší, častá námraza, zasypané celé auto od sněhu a vy si ráno musíte přivstat, abyste vše odstranili. Je nejvyšší čas uvažovat o pořízení garážového stání pro svého automobilového miláčka a dopřát mu stálou ochranu před vlivy počasí.

Typy garážového stání

    • ECO

Pokud si vystačíte s klasickou a levnou variantou a jednoduchým designem parkovacího stání, bude právě pro vás nejideálnější garážové stání ECO. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů ve 2 základních odstínech, bílá a antracit. Jedná se o naše nejoblíbenější parkovací stání, především díky nízké ceně.

    • PROFI

Vyhovuje vám kvalita za rozumnou cenu? Proto máme v naší nabídce i variantu garážového stání PROFI, které nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Můžete vybírat z 20 rozměrů ve 4 základních barvách, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Můžete si za příplatek vybrat i barvu ze stupnice RAL, kde naleznete až 200 barevných odstínů.

    • DELUXE

Naší nejluxusnější řadou parkovacího stání je varianta DELUXE. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou. Střešní lišty jsou v barvě konstrukce, které tomu dodají luxusnější vzhled.

Stačí si jen vybrat

Pokud si přejete více informací o nabízených produktech, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy