Připravte se již dnes na příští grilovací sezónu a pořiďte si hliníkovou pergolu!

Připravte se již dnes na příští grilovací sezónu a pořiďte si hliníkovou pergolu!

Podzim již klepe na dveře, ale to ještě neznamená, že vaše zahrada půjde spát. Chcete se vyhnout v příštím roce jarním deštíkům nebo se schovat před silným letním sluncem, pak si rozhodně pořiďte hliníkovou pergolu.

Díky hliníkové pergole si prodloužíte pobyt na zahradě i o několik týdnů. V případě, že budete chtít hliníkovou pergolu rozšířit na hliníkovou zimní zahradu, není to problém. Naše produktové řady PROFI a DELUXE mají přípravu na takové rozšíření.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu?

    • Jednoduchá údržba s minimálním úsilím

Největší výhodu hliníkových pergol spatřujeme v jejich bezúdržbovosti. V případě, že je potřeba pergolu očistit, pak je to ale snadná a minimální práce. U hliníkových pergol se nemusíte nijak starat o jejich povrch, tak jako tomu je u pergol dřevěných. U této varianty pergol je nutné jednou za pár let konstrukci natřít a nejen, že je to časově poněkud náročné, ale také finančně. Hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum jsou ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Jestliže opravdu bude nutné vaši pergolu očistit, pak vám postačí pouze teplá voda a saponát.

    • Stavba pro několik generací

Dlouhou živostnost zajišťují našim pergolám kvalitní hliníkové slitiny. Na jejich výrobu si vybíráme velmi pečlivě konkrétní materiály. Díky tomu jsou hliníkové pergoly velmi odolné a stálé.

    • Vhodné k novostavbě i klasickému dom

Celá řada naši zákazníků je majiteli nového rodinného domu, kam se hliníkové pergoly velmi hodí. Avšak pořídit si ji mohou i majitelé klasického domu se sedlovou střechou. Díky universálnímu vzhledu se hodí jak do moderní zástavby, tak do již několik let zabydleného místa. Nadčasovost hliníkových přístřešků je opravdu universální.

    • Ochrana terasy a jejího vybavení

Mnoho zákazníků vlastní terasy, které jsou vyrobeny ze dřeva a to je velmi choulostivé na vlivy počasí. Hliníková pergola skvěle ochrání vaší terasu a veškeré její vybavení, které na ni máte.

Jakou tedy vybrat hliníkovou pergolu

V naší nabídce naleznete tři produktové řady. Velmi kvalitní, ale cenově dostupné jsou hliníkové pergoly z produktové řady ECO. Jestliže si nejste jisti, zda pergolu do budoucna budete chtít předělat na zimní zahradu, pak volte pergoly z řady PROFI. Pro opravdu náročné klienty máme v nabídce nejluxusnější hliníkové pergoly z řady DELUXE.

S výběrem vám rádi pomůžeme

Chcete se dozvědět více informací? Neváhejte nás kontaktovat. V nabídce naleznete mimo hliníkové pergoly také zimní zahrady, přístřešky na dveře, garážová stání nebo zahradní altány. Jistě je z čeho vybírat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy